.

.

New
Besplatna dostava SFP+ 10GB bakreni kabel 3M pasivni 30 SFP-10GB-CU3M

Besplatna dostava SFP+ 10GB bakreni kabel 3M pasivni 30 SFP-10GB-CU3M

HRK 192.00

Roba
U trgovini


Karakteristike
Sastavljanje kabela SFP+ DAC
Podrška многогигабитных brzina prijenosa podataka do 10,5 Gb / s
Hot-pluggable trag noge SFP 20 PIN
Priključak io dizajniran za high-speed diferencijalnih signala
Poboljšana kompatibilnost Pluggable Form Factor (IPF) za poboljšanje performansi EMI/EMC
Kompatibilnost sa SFP+ MSP-a
Raspon Temperatura : 0~ 70 °C
Ro HS Kompatibilan
Aplikacije
* Mreže za pohranu podataka io velikog kapaciteta
* Priključeni Na Mrežu Skladišta Podataka
* Poslužitelji Za Pohranu Podataka
* Prebacivanja tkanina ulaz-izlaz
• Kabelska infrastruktura data centra
• Visoka gustoća veza između mrežnog hardvera
10 G SFP+ bakar kablovi
Broj dogovor opis proizvoda JYT-SFP-10 G-CU1 M SFP+ Direct Attach pasivni bakreni kabel 1 metar JYT-SFP-10 G-CU3 M SFP+ Direct Attach pasivni bakreni kabel 3 metra JYT-SFP-10 G-CU5 M SFP+ Direct Attach pasivni bakreni kabel 5 metara JYT-SFP-10 G-CU7 M SFP+ Direct Attach aktivni bakreni kabel 7 metara JYT-SFP-10 G-CU10 M SFP+ Direct Attach aktivni bakreni kabel 10 metara
Prijevoz :
1.mi аранжируем prosljeđivanje od ponedjeljka do petka. Dostava uključuje pakiranje i rukovanja.
2.to traje oko 30-40 dana (SAD, Kalifornija, AU). Druge zemlje 40-60 radnih dana, točno vrijeme isporuke ovisi o poštanskog procesa.
3.Ako ne dobijete svoj pobjednički proizvod (e) u roku od 30 radnih dana, molim vas, ostavite poruku ili nas kontaktirajte putem e-maila, a mi ćemo učiniti sve što je moguće, riješiti bilo koji problem s vama.
Recenzije :
1.automatski ćemo ostaviti pozitivan pregled svakom kupcu dovršiti posao.
2. Mi održavamo visoke standarde progona 100% zadovoljstva kupaca! Povratne informacije je vrlo važno za nas.
3. Dobra komunikacija može riješiti sve probleme, ako imate bilo kakvih pitanja, molimo, kontaktirajte nas, mi ćemo brzo riješiti probleme koje imate
Plaćanje :
1.primamo Alipay ,primamo kroz secure payment procesor Escrow.
2. uplata mora biti izvršena sigurno plaćanje procesorom Escrow.
3.Ako ne možete otići odmah nakon zatvaranja, molimo vas, pričekajte nekoliko minuta i pokušajte ponovo plaćanja koji mora biti završen u roku od 3 dana
4. šaljemo samo na подтвержденному adresi Alipress.
Povratak :
1.Zalažemo se za 100% zadovoljstva.
2.Jamčimo da proizvod koji kupujete je roba koja smo opisali ovdje, i nalazi se u opisanom stanju.
3.Ako se roba stigne i ne odgovara opisu, molim vas, kontaktirajte nas vratiti robu za razmjenu.
4. povrat ne može biti primljena ni iz nekog drugog razloga.
5. molimo vas obavijestite u roku od 3 dana i vratite nam u roku od 7 dana od primitka za razmjenu.

Značajke proizvoda

brend:
jyttek
Broj Modela:
JYT-SFP+10G DAC
Brzina prijenosa podataka:
10G bps
udaljenost:
3m
Optičko Sučelje:
LC SMF
DDM:
DA
Tip Uređaja:
Pasivno
Temperatura:
-25~75
CE, ROHS:
Popustljiv
Garancija:
3 godine
OEM / ODM :
DA
is_customized:
Yes
Svježe

Srodni proizvodi